Європейські інвестиції: як у Запорізькій області оновлюють сфери критичної інфраструктури та ЖКГ

Старту нової «Програми відновлення України» чекають у громадах області. Більшість вже мають проекти і кошторисну документацію. 46 млн грн.на реконструкцію гуртожитку просять в Енергодарі, вдвічі більше грошей потрібні Якимівській громаді на заміну водогону, у 131 мільйон гривень обійдеться облаштування каналізації у селищі Приазовському. На бюджет співпраці розраховує міська влада Запоріжжя. Із запланованого: будівництво на базі 5-ї дитячої лікарні інфекційного відділення. Ще кілька масштабних проектів на стадії реалізації.

Перша фінансова угода із Європейським інвестиційним банком була підписана у 2014-му році. Тоді Україна домовилась про 200 млн євро кредиту за Надзвичайною програмою відновлення. Співпраця має бути продовжена.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ievropejski-investicii-jak-u-zaporizkij-oblasti-onovljujut-sferi-kritichnoi-infrastrukturi-ta-zhkg/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ievropejski-investicii-jak-u-zaporizkij-oblasti-onovljujut-sferi-kritichnoi-infrastrukturi-ta-zhkg

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top