«Герої не вмирають»: на фасаде запорожской школы появится патриотический мурал

e4bb85e9e556В запорожской школе № 109 объявили конкурс на создание мурала на стене учебного заведения. Об этом сообщается на сайте школы. 

Мероприятие приурочено к 25-ти летию школы и призвано почтить память погибших за независимость Украины героев. Одним из таких был воспитанник школы Виталий Тилиженко, который погиб в бою с проросийскими боевиками под Старогнатовкой Донецкой области. Конкурс носит название: «Я – справжній українець. Маленька часточка великої душі». Реализация идеи пройдет весной 2019 года.

Ще якихось 20 років тому розмальовані балончиком стіни були не більш, аніж мистецьким хуліганством. В наш час графіті – уже не вибрик підлітків, а частина міської культури і окраса сірих стін. Наш навчальний заклад теж хоче бути сучасним, та більше за все хотілося б відповідати новим потребам, поглядам і виховним пріорітетам сьогодення! Тому, в наш ювілейний 25 рік, а також за підтримки депутата Запорізької міської ради Афанасьєва Олега Володимировича та члена громадської організації «ЗА АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ, ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» Аргата Валерія Петровича в ЗНВК 109 оголошується конкурс на ескіз муралу(стінопису) на центральній стіні перед входом до закладу. На цій стіні розташована памятна дошка героїчному випускнику нашої школи Тіліженку Віталію, воїну та волонтеру під час Революції Гідності, загиблому в бою з проросійськими найманцями неподалік Старогнатівки на Донеччині. Ми бережемо пам”ять про Віталія та хочемо запропонувати молоді висловити всі свої патріотичні почуття і враження на стіні, яка б всім нагадувала, що “Герої не вмирають”, а також висловлювала думку, що загибель героїв не марна, що Україна стане вільною, сильною і щасливою країною. Тож головною метою організаторів конкурсу (ними є адміністрація ЗНВК, батьківська громада та учнівський комітет) є формування в учнів національного світогляду через пізнання мистецтва, створення креативного шкільного середовища, формування учнів ЗНВК духовно і морально зрілими особистостями з ціннісним ставленням до українського народу, Батьківщини, та вшанування памяті героя.
Долучайтеся до конкурсу, не завжди головним стає уміння малювати, а більше – ідея та бажання!

С условиями участия можно ознакомиться ниже:

2.doc-filename-UTF-8Положення_про_конкурс_мурал2
Источник: http://akzent.zp.ua/geroyi-ne-vmirayut-na-fasade-zaporozhskoj-shkoly-poyavitsya-patrioticheskij-mural/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top