28 квітня працюватиме гуманітарний коридор до тимчасово окупованої частини Запорізької області

Маршрут сьогоднішнього гуманітарного коридора з Запоріжжя пролягатиме через Василівку

Сьогодні, 28 квітня, буде відкрито гуманітарний коридор з Запоріжжя до тимчасово окупованої частини Запорізької області. Маршрут пролягатиме через Василівку Запорізької області. Та буде функціонувати з 11.00 до 18.00. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Нагадаємо, що в Україні продовжується прийом заявок на отримання державної допомоги для пересенців. Вона передбачена кожній внутрішньо переміщеній особі у розмірі 2 тис. гривень. 3 тис. гривень зможуть отримати діти та люди з інвалідністю. Кошти будуть виплачуватися щомісяця. Ті, хто хоче отримати гроші за березень, має подати заявку до 30 квітня.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області власниця СТО і модельного центру оголосила себе головою адміністрації.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение 28 квітня працюватиме гуманітарний коридор до тимчасово окупованої частини Запорізької області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/28-kvitnya-pratsyuvatime-gumanitarniy-koridor-do-timchasovo-okupovanoyi-chastini-zaporizkoyi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top