Адідас — спорт, стиль, технології

Наприкінці минулого століття відбулася реорганізація компанії: виробничі потужності переміщені до кількох країн — Китаю, Індонезії та Таїланду, завдяки чому суттєво зросла конкурентоспроможність товарів. Більше того, у проект було запрошено найкращих дизайнерів. Також адідас відкрив мережу фірмових магазинів і приступив до спонсорства Олімпійських ігор.

Лейбл безперервно заохочує молодь до різних видів спорту, наприклад, стрітболу. Підвищенню популярності також сприяли успішні рекламні кампанії та співпраця з відомими особами світового масштабу: Девідом Бекхемом, Ліонелем Мессі, Анною Курніковою та іншими.

Інноваційні та повсякденні лінійки

З 2001 року торгова марка поділила асортимент на кілька гілок.

Performance

Логотипом цієї категорії стало маркування із традиційними трьома лініями, а головна відмінність продукції полягає у застосуванні сучасних технологій. Тому ця серія розрахована, насамперед, на професійних атлетів та гравців. Для того, щоб спростити тренувальний процес за поганої погоди, використовуються методики Clima Proof.

Є окрема жіноча колекція ADILIBRIA для фітнесу. А TECHFIT, наприклад, забезпечує швидке висихання та прохолоду у найспекотніші дні. Це компресійні моделі, які щільно прилягають до тіла. Особлива структура тканини дозволяє контролювати всі рухи, зводячи до мінімуму навантаження на м’язи.

Originals

Одяг та взуття на кожен день з емблемою трилисника, що відповідає стилю casual, а, отже, більше подобається молодим людям, які віддають перевагу руху та активному життєвому образу. Так, будь-якому покупцю завжди доступні речі INLINE. А ось SELECT, навпаки, випускаються в обмеженій кількості та демонструють останні фешн-розробки.

Актуальні мотиви нових сезонів відображаються у TREND — ексклюзивному та найдорожчому напрямку.

Сьогодні існують інші фірмові рубрики: модні колаборації, екіпірування для гольфу або тільки для жінок. Вибрати будь-яку з них можна на офіційному сайті компанії: інтернет- магазин діє і в Україні. Найкращі зразки чоловічого та жіночого каталогів чекають на своїх покупців!

Источник: https://tv5.zp.ua/news/adidas-sport-stil-tehnologii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=adidas-sport-stil-tehnologii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top