Анонсований окупантами запуск потяга з Мелітополя до Криму не відбувся

Окупаційна влада не направила потяг з Джанкоя до Мелітополя

Розрекламоване відновлення залізничного сполучення окупованого Мелітополя з Кримом 1 липня не відбулось. Загарбники це пояснили турботою про безпеку людей.

Сьогодні опівдні до Мелітополя мав прибути потяг з Джанкою, а о 16-й він мав відправитися назад до Криму. Але в призначений час состав на місцевому вокзалі так і не з’явився. Пропагандистські ЗМІ подали пояснення самопроголошеного керівника кримського уряду. Суть якого в тому, що нібито «роботи з забезпечення безпеки на залізничній лінії не завершені». Колаборант пообіцяв компенсувати витрати тим, хто вже придбав квитки на потяг, або дати можливість скористатися ним, коли состав все-таки почне курсувати.

Міський голова Мелітополя, як повідомляла «Індустріалка», зазначав, що окупанти задумали відновлення залізничного сполучення між материковою частиною України та Кримом як раз для того, щоб прикриватися цивільним населенням. Тож всі їх заяви про турботу щодо безпекових заходів черговий приклад пропаганди.

Читайте також: Російські військові тікають до Криму через Арабатську стрілку

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Анонсований окупантами запуск потяга з Мелітополя до Криму не відбувся появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/anonsovaniy-okupantami-zapusk-potyaga-z-melitopolya-do-krimu-ne-vidbuvsya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top