Автобуси «Запоріжсталі» їдуть за своїми працівниками і в передмістя

Автобуси «Запоріжсталі» доставляють на підприємство і назад працівників з приміських населених пунктів

Оскільки все транспортне сполучення між населеними пунктами області в зв’язку з карантином припинено, виникає у людей багато питань. Про те, в першу чергу, як добиратися на роботу. Наприклад, у Запоріжжя, якщо живеш в передмісті.

Автобуси «Запоріжсталі» їдуть за своїми працівниками і в передмістя

На комбінаті «Запоріжсталь» цю проблему вирішують незважаючи на карантин. Для приміських населених пунктів введені два маршрути — по чотири рейси на кожен. Разом — 8 рейсів. За цей час запоріжсталівськы автобуси перевозять понад 100 осіб на добу на «Запоріжсталь» і назад — з Вільнянська, Кушугума і Балабина.

Автобуси «Запоріжсталі» їдуть за своїми працівниками і в передмістя

В інтерв`ю “Индустриалке” директор з транспорту та логістики ПАТ «Запоріжсталь» Олег Адаманов розповів:

— Ми вжили додаткові заходи. Вводимо доставку наших працівників з передмістя. Це Вільнянськ, Кушугум — через Балабине. Крім цього, зараз додатково вводимо ряд маршрутів по доставці наших працівників з Заводського району. Ну і з нашого самого великого спального району — Хортицького.

Підрядна організація обробляє автобуси дезінфікуючими засобами. Зараз ми додатково обладнали і укомплектували автобуси одноразовими рукавичками, щоб працівники могли безпечно братися за поручні. Обладнали дезінфекторами. І взагалі ввели зараз дуже жорстке правило — це недопущення в автобус працівника, якщо він без захисної маски.

На лініях по доставці працівників комбінату на роботу у нас працювали 50 автобусів. Зараз до них приєднались ще 10 додаткових автобусів.

Важлива деталь

Окрім того, що робітників забезпечують рукавичками та дезінфекторами — це важливі засоби індивідуального захисту — ще й кожному робітнику в такий складний період комбінат видає захисні маски.

І, по суті, турботою працівника став не судомний та нервовий пошук цих масок і всього іншого, а відповідальне застосування тих засобів захисту, якими комбінат його гарантовано забезпечив.

Автобуси «Запоріжсталі» їдуть за своїми працівниками і в передмістя

Читайте також: Як працює запорізьке промислове підприємство в умовах карантину

Сообщение Автобуси «Запоріжсталі» їдуть за своїми працівниками і в передмістя появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/avtobusi-zaporizhstali-yidut-za-svoyimi-pratsivnikami-i-v-peredmistya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top