Батьки запорізьких школярів вийшли на мітинг. ФОТО

У Бердянську Запорізької області батьки дітей, які мають ходити в школу №7, вийшли на мітинг. Школа входить до переліку об’єктів, що реконструюють за програмою «Велике будівництво», проте роботи тривають вже майже рік, а результату немає.

Місцеві мешканці обурені провалом реконструкції школи та вийшли під стіни міськвиконкому.

Чисельні обіцянки, вже колишнього мера міста Валерія Баранова, виявилися пустим словом. А його несподівана відставка здивувала батьків та педагогів. Тож людям довелося говорити з правонаступником міського голови — секретарем міськради.

Олександр Свідло наголосив, що міська влада віднині не збирається втрачати жодного дня і негайно почне виправляти ситуацію.

По перше, на сесії були виділені додадкові кошти з місцевого бюджету на проведення термінових робіт.

По друге, буде організован підвоз частини учнів в 9-у школу автобусом.

По третє, найближчим часом планується скликати нараду за участі підрядника, замовника реконструкції та фінансуючої організації з метою негайного відновлення робіт або розірвання договору.

Як повідомляв Forpost раніше, через рік після початку реконструкції школи виконано вочевидь менш ніж на третину. До закінчення реконструкції ще пів року, а за планом ремонт покрівлі та заміна вікон. Зі школи вже почали забирати дітей.

Источник: https://forpost.media/novosti/batky-zaporizkykh-shkoliariv-vyyshly-na-mitynh-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top