Бердянський спортсмен з інвалідністю встановив національний рекорд

Володимир Моісей, не маючи лівої руки, в становій тязі підняв штангу вагою 250 кілограмів. Це – рекорд України Пауерліфтингом Володимир почав займатись у 28 років, чотири роки тому. Тоді він нічим не відрізнявся від інших спортсменів. Випробування випали на його долю, коли в травні минулого року на своєму автомобілі потрапив в аварію поблизу Токмака. У результаті ДТП отримав численні травми, втратив багато крові. Коли потрапив до лікарні, мова про порятунок руки вже не йшла.

Відмовившись від знеболюючих препаратів, перемагаючи біль Володимир вже через два тижні ще в лікарні почав тренуватися. Через півтора місяця, після кількох операцій, Володимир повернувся додому в Бердянськ. У серпні 2019-го почав повноцінно тренуватись у спортзалі. Цьогоріч вирішив встановити рекорд. Відповідну заявку він подав до представництва Книги рекордів України та Федерації стронґменів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/berdjanskij-sportsmen-z-invalidnistju-vstanoviv-nacionalnij-rekord/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=berdjanskij-sportsmen-z-invalidnistju-vstanoviv-nacionalnij-rekord

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top