Безпечний сезон: запоріжцям нагадали, як не наражати себе на небезпеку опалювальними приладами

Понад 5 тисяч пожеж трапилось у Запорізькій області за 11 місяців цього року. Попри серйозну цифру – це значно менше, ніж за той самий період торік. А ось кількість смертей на пожежах – навпаки, збільшилась. Основною причиною загибелі людей на пожежах фахівці називають необережність під час паління.

Ряувальники кажуть: щороку кількість пожеж зростає в опалювальний період. А неправильне використання печей чи електричних або газових опалювальних приладів – стає причиною кожної другої пожежі у холодну пору року.

При горінні може виділятись чадний газ, який немає запаху, тож становить серйозну небезпеку для здоров*я та навіть життя людини. Медики кажуть, тільки за перший тиждень грудня чадним газом отруїлось кілька родин на території області, серед постраждалих є діти. А з початку року на подібні виклики виїжджали 37 разів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bezpechnij-sezon-zaporizhcjam-nagadali-jak-ne-narazhati-sebe-na-nebezpeku-opaljuvalnimi-priladami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezpechnij-sezon-zaporizhcjam-nagadali-jak-ne-narazhati-sebe-na-nebezpeku-opaljuvalnimi-priladami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top