Біг, відносини та життя у стилі еко: як запоріжці можуть долучитись до порятунку планети

Гостям Еко-Форуму  розповіли про плоггінг фітнес. Це прибирання під час пробіжок. Спортсмени беруть з собою сміттєві пакети та інші приладдя, і збирають сміття там, де бігають. Нагадали слухачам і про те, що екологія – це не тільки про прибирання сміття, але й про стосунки з людьми. У цьому переконана  акторка, засновниця ресторану і школи «Картата Потата» Даша Малахова. Цій темі дівчина і присвятила свою лекцію у Запоріжжі.

Наступну дискусійну панель присвятили круговій економіці. Її суть, як пояснили спікери, полягає у тому, щоб використовувати відходи виробництва повторно і так до того моменту, поки їхнє використання стане неможливим.

Розповіли учасникам Еко-форуму також і про рух під назвою «Нуль відходів», який зараз набуває популярності в світі та в Україні. Його суть полягає в тому, щоб відмовитись від непотрібного, зменшити споживання, повторно використовувати речі, переробляти відходи та компостувати органіку.

Експерти та учасники «Екофоруму-2019» переконані, що бути дружніми до природи – це не тільки реально, а просто необхідно в сучасному світі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/big-vidnosini-ta-zhittya-u-stili-eko-yak-zaporizhtsi-mozhut-doluchitis-do-poryatunku-planeti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top