Більше 8 тисяч учасників взяли участь у першому етапі освітнього конкурсу “Авіатор 2019”

Більше 8 тисяч учасників взяли участь у першому етапі освітнього конкурсу “Авіатор 2019”

50 навчальних закладів України взяли участь у першому етапі освітнього конкурсу “Авіатор 2019”. Серед них і студенти Запорізького національного технічного університету та Запорізького авіаційного коледжу ім. Івченко. Проект вже ввосьме реалізує Благодійний фонд Бориса Колеснікова для креативних, цілеспрямованих і талановитих студентів технічних та авіаційних спеціальностей.

У межах першого етапу авіатори вирішували задачі з точних наук, демонстрували свої знання та ерудицію з профільних предметів. Президент Благодійного фонду Борис Колесніков побажав учасникам успіхів та підкреслив — вважає “Авіатор” надійною інвестицією у знання та розвиток майбутніх спеціалістів авіакосмічної галузі України, в нове покоління інженерів, конструкторів, диспетчерів та пілотів — тих людей, які вже завтра прославлятимуть країну на увесь світ. Результати першого туру стануть відомими вже у грудні.

Конкурсанти, які продемонструють найкращі результати, у лютому пройдуть тестування з технічної англійської. Далі на студентів очікують письмові завдання з історії та теорії авіаційної галузі, а також захист власних проектів. Сто переможців конкурсу “Авіатор” відправляться у червні 2019 року у Францію, на один із найбільших авіасалонів світу — Ле Бурже. Вони побувають на виставці у бізнес-дні та дні кар’єри, коли укладаються багатомільйонні контракти та відбувається пошук ділових партнерів. Юні авіатори візьмуть участь у майстер-класах, прослухають лекції та ознайомляться з новаціями авіакосмічної галузі. Також вони відвідають стенди та шале гігантів світового авіапрому та вітчизняних компаній.

Крім того, на студентів очікує приємна та весела подорож до паризького Діснейленду. Нагадаємо, фонд Бориса Колеснікова у 2017 та 2018 роках був названий лідером Рейтингу благодійників у номінації “Засоби для розвитку науки та освіти України” у сегменті організацій з бюджетом від 10 до 100 мільйонів гривень на рік. Крім конкурсу “Авіатор” фонд реалізує проекти для молодих аграріїв, архітекторів, моряків, кулінарів, програмістів, та залізничників. Реєстрація на участь у проектах “Агро” та “Архітектор” 2019 ще триває на сторінці президента Фонду у фейсбуці.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bilshe-8-tisyach-uchasnikiv-vzyali-uchast-u-pershomu-etapi-osvitnogo-konkursu-aviator-2019/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top