Біля важливого міста Запорізької області ворог залишив позиції

Ситуація щодо російського вторгнення станом на  7 травня 2022 року (22:00) — #ЗСУ, 73 доба

На Запорізькому напрямку противник активних бойових дій не проводив. За підтримки авіації намагався вести наступальні дії в напрямку населеного пункту Полтавка, зазнав втрат, відійшов на раніше займані позиції.

Підрозділи Сил оборони в районі Поліг успішно нанесли вогневе ураження противнику, знищивши частину його озброєння та військової техніки. Особовий склад ворога залишив позиції.

# Сьогодні місцеві жителі помітили траншеї, що їх вирили російські солдати в районі виїзду на Костянтинівку неподалік Мелітополя.

А в самому Мелітополі з ранку 8 автоматників вишикувалися біля танка на Братському цвинтарі. Навідалися озброєні загарбники до корпусів Таврійського агротехнологічного університету – перевіряли аудиторії, вікна яких виходять на центральний проспект міста.

У нижній частині міста в районі вулиці Олександра Невського від ранку озброєні військові проводили обшуки. А на цвинтарі Нове місцеві чули вибухи та постріли.

Схоже, що таким чином окупанти намагаються забезпечити собі проведення заходів до 9 травня.

# На зайнятих територіях, аби реалізувати свою мету, вдаються до різних нечесних способів.

Наприклад, в Енергодарі відбирають у місцевих документи і обіцяють віддати саме 9 травня — у сподіванні, що велика кількість українців збереться в одному місці та створить необхідну картинку для російських телеканалів.

Щоправда свій парад в місті вони називають не парадом, а акцією «безсмертний полк».

Але це справи не змінює: для того, аби провести пабєдобєсний захід, в Енергодарі перекривають рух у частині міста та виїзди з дворів. У Кам’янці-Дніпровській змушують у понеділок прийти на роботу та взяти участь у параді.

# Ми обов’язково переможемо! Навіть коли здається, що це не так — продовжуйте вірити та підтримувати Збройні Сили України. Єдність — наша головна зброя. Все буде Україна!

Джерело: телеграм канал Запорізької обласної військової адміністрації

Читайте також: Запоріжців попереджають про можливі провокації та обстріли міста

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Біля важливого міста Запорізької області ворог залишив позиції появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/bilya-vazhlivogo-mista-zaporizkoyi-oblasti-vorog-zalishiv-pozitsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top