Ближче до зірок: у запорізьких вишах планують відкрити «космічну» інженерну лабораторію

Невдовзі у Запорізькій області може з’явитися унікальна інноваційна лабораторія. Відкриття Інжинірінгової школи ініціює громадська організація “Ноосфера”. Подібні успішно працюють у Києві, Дніпрі, Рівному, Житомирі та Черкасах. Днями представники “Ноосфери” зустрілися з представниками обласної ради та ректорами провідних вишів Запорізької області. Разом обговорили можливість створення інженерно-технічних шкіл на території регіону.

Для Запорізької області створення платформи з трансформації інженерних ідей в конкретні продукти аерокосмічної галузі могли б дати новий імпульс для розвитку. За словами першого заступника голови Запорізької облради Єгора Семенкова, відкриття Інжинірінгової школи дозволить розвивати нові напрямки економіки у регіоні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/blizhche-do-zirok-u-zaporizkih-vishah-planujut-vidkriti-kosmichnu-inzhenernu-laboratoriju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=blizhche-do-zirok-u-zaporizkih-vishah-planujut-vidkriti-kosmichnu-inzhenernu-laboratoriju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top