Бойлер, лічильник чи альтернативні способи: як запоріжцям вигідніше отримувати гарячу воду

92 % мешканців Запоріжжя вважають, що у місті потрібно проводити модернізацію системи гарячого водопостачання. З них майже 68 % виступають за капітальний ремонт мереж. Такі дані оприлюднюють у Центрі незалежних соціологічних досліджень. Згідно з Законом України про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, в будинках мають бути встановлені загальні лічильники. Однак, існує велика проблема, оскільки людям, аби отримати гарячу воду, потрібно зливати її по декілька десятків хвилин. Є і альтернативні шляхи отримання гарячої води. Та вони не завжди дешевші.

Встановлення індивідуальних лічильників, які контролюють температуру води, зробити циркуляцію у будинку, користуватися бойлером або ж ризикнути та спробувати сонячну енергію — вибір, як кажуть учасники зустрічі, за вами.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bojler-lichilnik-chi-alternativni-sposobi-jak-zaporizhcjam-vigidnishe-otrimuvati-garjachu-vodu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bojler-lichilnik-chi-alternativni-sposobi-jak-zaporizhcjam-vigidnishe-otrimuvati-garjachu-vodu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top