Через дії російсьих військових у Чорному морі гинуть дельфіни

Через рашистів в Чорному морі гинуть дельфіни

Окупанти використовують гідролокатори, і це негативно впливає на тварин. Також дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден окупантів, а це виводить із ладу органи слуху дельфінів. Точну кількість постраждалих тварин зараз встановити неможливо через бойові дії.

дельфін

Про це повідомив одеський еколог, доктор біологічних наук, професор Іван Русев на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Оглядом загиблих тварин було встановлено, що на загиблих дельфінах немає слідів сіток, або відрізаних хвостів, що є дуже показовим, коли дельфіни попадаються в браконьєрські сітки і браконьєри їх викидають. У зв’язку з військовими діями, масштаби загибелі зараз маловідомі, тому що неможливо обстежити ділянки узбережжя моря. А викинутого морем дельфіна швидко з’їдають хижаки, мартини і рештки тварини знову забирає море, або засипає піском.

дельфін

Але всім відомо, що рашисти перекрили судноплавство в Чорному морі та замінували частину його акваторії. Вони постійно стріляють потужними снарядами з надводних і підводних човнів. Варвари також використовують військові гідролокатори і це негативно впливає на тварин, або дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів судна рашистів, а це виводить з ладу орган слуху дельфінів. Вони перестають добре сприймати ехо-сигнали.

Відомо, що внаслідок випробування низькочастотних сонарів, (від англ. sonar — скорочення від sound navigation and ranging) також гідролока́тор — засіб звукового виявлення підводних об’єктів за допомогою акустичного випромінювання) судна рашистів можуть використовувати звуки на рівні 200 децибелів і навіть вище, що випускаються спеціальним передавачем на судні. Втративши орієнтацію та «засліплені» тварини приголомшені і втрачають акустичний контроль над середовищем. Вони в паніці можуть викидатися на берег і гинути», — написав Іван Русев.

Читайте також: Окупанти нанесли збитки природному середовищу в Запорізькій області

Сообщение Через дії російсьих військових у Чорному морі гинуть дельфіни появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/ekopost/cherez-diyi-rosiysih-viyskovih-u-chornomu-mori-ginut-delfini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top