Через спротив мешканців Запорізької області окупанти назвали Гуляйполе «злим містом»

Гуляйполе тримається, наші воїни тримають позиції й демонструють приклад героїзму та стійкості

Гуляйполе було основним напрямком для удару окупантів у Запорізькій області. Про це у прямому ефірі FREEДОМ — UATV Channel повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

За його словами, ще в березні ворожі війська намагались з’єднати цю точку та зону ООС, розбивши залізничний вузол у Покровську, взяти в облогу наші сили, але ворогу нічого не вдалось.

— Вже два місяці місто чинить супротив. Окупанти навіть назвали Гуляйполе «злим містом», бо особливий норов, мабуть, місцевим жителям передався від Нестора Махна, — сказав голова ЗОВА. — Місто продовжують обстрілювати і далі. На жаль, є і жертви і руйнування. Однак, місцева влада працює дуже ефективно. Ще на початку війни евакуювали велику кількість жінок та дітей. Місто тримається, наші воїни тримають позиції і демонструють приклад героїзму та стійкості.

Олександр Старух нагадав, що лінія зіткнення в області була сформована ще 5-7 березня в результаті несподіваних ударів з півдня. Завдяки нашим захисникам угрупування російських військ з того часу не просунулося вперед, ведуться позиційні бої.

Як повідомляла «Індустріалка», окупанти зруйнували більше тисячі будинків у Запорізькій області. Через активні бойові дії та ворожі обстріли кількість пошкоджених житлових будинків постійно збільшується.

Днями окупанти обстріляли Гуляйполе та село Верхня Терса у Пологівському районі. Внаслідок ворожих обстрілів мешканці цих населених пунктів зазнали чималих збитків.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Через спротив мешканців Запорізької області окупанти назвали Гуляйполе «злим містом» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/cherez-sprotiv-meshkantsiv-zaporizkoyi-oblasti-okupanti-nazvali-gulyaypole-zlim-mistom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top