Черга автівок на «дорозі життя» під Василівкою не зменшується

Через розмиту дорогу шлях з окупації до підконтрольної території України ускладнився

Понад тиждень евакуація, яка проходить для чотирьох областей через Василівку, проходить дуже важко. З одного боку окупанти пропускають мінімальну кількість машин, з іншого негода повністю розмила дорогу.

— Велика кількість людей намагається виїжджати з тимчасово окупованих територій. Перша й основна причина, тому що немає безпекових гарантій. Проблем полягає в тому, що пункт виїзду — Василівка — єдиний для частини Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей. Сьогодні в черзі на виїзд – понад 1200 авто. Це майже 6000 наших громадян, які чекають можливості потрапити до Запоріжжя, — зазначив в ефірі національного телеканалу міський голова Іван Федоров.

Посадовець додав, що окупанти розділили людей. В одній черзі ті, хто готовий платити за проїзд 100-500 доларів з автівки. Вони проїжджають за один день. Друга черга, так звана «пільгова», для неї очікування може тривати 3-4 доби. Для решти — це 7 діб.

— Останніми днями ситуація ускладнилась, тому що в регіоні йдуть рясні дощі. І дорога ґрунтова в «сірій зоні» непроїзна. Ворог випускає машини, які потім застрягають. І тут потрібно сказати окремо сказати про ДСНС, які проводять рятувальні операції навіть під обстрілами. За останні чотири доби відбуксували близько 500 автівок, серед яких 100 вантажних. Тобто евакуація з окупованих територій на сьогодні можлива, але вона дуже болісна і займає значний час.

Читайте також: Окупаційна «влада» у Запорізькій області не дає відновити пошкоджені електромережі

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Черга автівок на «дорозі життя» під Василівкою не зменшується появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/cherga-avtivok-na-dorozi-zhittya-pid-vasilivkoyu-ne-zmenshuyetsya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top