Чи готово Запоріжжя до опалювального сезону

У Запоріжжі завершується підготовка до опалювального сезону

Про це повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв. Він в рамках перевірки готовності до опалювального сезону відвідав вчора останню котельню, яка забезпечує теплом більшу частину одного з районів Запоріжжя.

— За словами директора районної філії концерну Костянтина Николенка, котельня готова до опалювального сезону на 99%. Зазначу також, що у трьох школах цього району, які у разі виникнення надзвичайної ситуації можуть бути використані як пункти обігріву, є діючі вугільні котельні. Також в районі укомплектовані аварійні бригади філії концерну «МТМ». За необхідності вони зможуть ліквідувати можливі аварійні ситуації.

Сподіваємось, що нам все ж таки вдасться уникнути надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в умовах війни, і ми зможемо стабільно провести опалювальний сезон, — зазначив Анатолій Куртєв.

Раніше ми повідомляли, що теплове господарство нашого міста готується до опалювального сезону згідно із затвердженим графіком. Необхідні роботи стартували після закінчення минулого опалювального сезону і зараз вони знаходяться на фінальному етапі.

На цей час із шістдесят одної міської котельні готові вже 57, а з п’ятдесяти двох центральних теплових пунктів готово 50. Також на цей час в місті вже створено запас вугілля у 836 тонн, а магістральні мережі до багатоквартирних будинків вже заповнюються теплоносієм.

Загалом за час проведення гідравлічних випробувань на теплових мережах було виявлено та усунено 255 аварійних ситуацій. Такий великий обсяг роботи вдалося зробити в тому числі і завдяки цьогорічному відключенню гарячої води.

У ремонтників не було потреби обслуговувати мережі гарячого водопостачання, і тому вони мали більше часу та ресурсів для виконання ремонтів саме теплових мереж.

Читайте також: Опалювальний сезон в Мелітополі стане катастрофою

Сообщение Чи готово Запоріжжя до опалювального сезону появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/chi-gotovo-zaporizhzhya-do-opalyuvalnogo-sezonu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top