Чи потрібні в реанімаціях дороги: стало відомо розміри запланованих з Держбюджету дотацій на дороги та лікарні для Запорізької області

В проєкті Бюджету 2022 на ремонт доріг в Запорізькій області закладено майже мільярд гривень, а на лікарні — менш ніж сто мільйонів, ще трохи більше ста — на зарплатні лікарям та освітянам.

Про це можна дізнатися з одного з додатків на сайті Верховної Ради.

Так, на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг Запорізької області з Державного бюджету буде виділено субвенцію у розмірі 996 007 300 гривень. В ці кошти закладено ремонт доріг по всій області, та, скоріш за все, будівництво мостових переходів через р. Дніпро.

На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я закладають 118 602 300 гривень.

В той самий час Державна субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, в яку приховали зокрема боротьбу з коронавірусом, складатиме усього 95 523 400 гривень.

Проте, вже завтра Бюджет 2022 року буде прийнято з остаточними поправками й цифри можуть суттєво змінитися.

Читайте також: Реконструкція Запорізької школи вищої спортивної майстерності закінчиться пізніше: названо нову дату

Источник: https://forpost.media/novosti/chy-potribni-v-reanimatsiiakh-dorohy-stalo-vidomo-rozmiry-zaplanovanykh-z-derzhbiudzhetu-dotatsiy-na-dorohy-ta-likarni-dlia-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top