Чому медуз в Азовському морі не меншає та де вони принесуть користь

Життєвий цикл медузи 8 місяців. Якщо температура води опускається нижче нуля, то вона гине. Як зазначають фахівці, в останні роки температура в Азовському морі не знижувалася до критичної для медуз позначки.

Ще один чинник, котрий може зменшити кількість медуз в Азовському морі – солоність води. Зараз вона тримається на рівні 12-15 проміле. Якщо ж вона знизиться до 7-8 проміле, то для корнеротів ці показники будуть некомфортними. Але, за прогнозами вчених, в найближчі роки це навряд чи відбудеться.

Нині фахівці активно ведуть пошуки способів використання медуз для потреб людини.

“Ми проводимо експерименти, ми шукаємо галузі промисловості, ті, які були б зацікавлені у використанні цієї біомаси. Чи це сільське господарство, чи це будівництво буде, чи це будуть фармацевтичні галузі народного господарства. Щодо цього ми працюємо”, – зазначила завідувачка лабораторії Інституту рибного господарства і екології моря Державного агентства рибного господарства України Віра Гетманенко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chomu-meduz-v-azovskomu-mori-ne-menshaie-ta-de-voni-prinesut-korist/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chomu-meduz-v-azovskomu-mori-ne-menshaie-ta-de-voni-prinesut-korist

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top