Чому в окупованому районі Запорізької області є проблеми зі зв’язком

У Бердянському районі є серйозні проблеми зі зв’язком

Сьогодні, 29 квітня, керівництво Запорізької обласної військової адміністрації провело нараду з представниками тимчасово окупованого Бердянського району. Однією з головних тем, які обговорили на нараді, стало налагодження мобільного та інтернет-зв’язку в районі.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку Запорізької ОВА Романа Пісарева, проблеми зі зв’язком у Бердянському районі пов’язані з великою кількістю пошкоджень у результаті бойових дій. Однак, роботи з його відновлення продовжуються, тому він налагоджується одразу, коли є можливість.

Ще одна проблема, з якою стикнулися жителі тимчасово окупованих територій, — соціальні виплати та дефіцит готівки. Обласна влада продовжує відпрацьовувати варіанти платежів та логістику доставлення готівки.

Що стосується питання отримання документів про завершення освіти, обласна військова адміністрація продовжує працювати над цим питанням та шукати альтернативні варіанти розв’язання проблеми. Зараз головне для здобувачів освіти – тримати контакт зі своїми освітніми закладами. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що Бердянськ вже більше місяця — 35 днів — заблокований російськими військовими. Забезпечення міста всім необхідним неможливо організувати, адже окупанти не відкривають гуманітарні коридори.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що за два місяці окупації росіяни повернули Мелітополь до минулого. Люди похилого віку не можуть отримувати пенсії, молодь позбавили роботи, а дітей — можливості навчатися. Також тривають пограбування підприємств і викрадення людей.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Чому в окупованому районі Запорізької області є проблеми зі зв’язком появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/chomu-v-okupovanomu-rayoni-zaporizkoyi-oblasti-ye-problemi-zi-zv-yazkom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top