COVID-19 в Україні: пандемія може тривати ще 5 років

За його словами, у цьому році пандемія точно не закінчиться. Вірус швидко мутує і кожного місяця світ може стикатися з новими штамами.

«Це буде тривати принаймні ще кілька років. Від двох до п’яти. Поки не з’явиться якась загальна світова стратегія профілактики у вигляді або універсального щеплення, або лікування», – зазначив Ігор Кузін.

Також він зазначив, що масковий режим скасують ще не скоро. На його думку, маски є доволі ефективним профілактичним засобом до всієї групи гострих респіраторних вірусних інфекцій.

“Маски рекомендовані у закритих приміщеннях і навіть для вакцинованих людей. Це простий та ефективний механізм захисту. Взимку вони захищають і від грипу”, – пояснив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Джерело: “Слово і діло”

Нагадаємо, з 1 вересня діти почнуть навчання в повноформатному режимі. Далі все буде залежати від епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pandemija-koronavirusu-mozhe-buti-z-ukraincjami-shhe-5-rokiv-prognoz-vid-moz/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pandemija-koronavirusu-mozhe-buti-z-ukraincjami-shhe-5-rokiv-prognoz-vid-moz

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top