Де можуть знайти роботу запоріжці без досвіду роботи та випускники училищ — фото

Знайти високооплачувану роботу можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест

Сьогодні в умовах пандемії коронавірусу запоріжцям складно знайти роботу. Криза призвела до того, що установи та організації скорочують персонал. А більшість людей, які працювали неофіційно, взагалі втратили заробіток.

Через це запоріжці активно шукають стабільне місце роботи. Людей приваблюють відповідальні роботодавці, які гарантують своїм працівникам офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет і можливість розвитку. Саме такими є запорізькі підприємства Групи Метінвест, де карантин не став на заваді працевлаштуванню.

Отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Тут людям пропонують більше 300 вакансій. Менеджери Центру кар’єри допоможуть працевлаштуватися як досвідченим працівникам, так і людям без стажу праці та випускникам професійно-технічних закладів освіти.

знайти

— Багато підприємств Запоріжжя постраждало від жорсткого карантину. Його наслідками стали масові скорочення, невиплата заробітних плат, відпустки за рахунок працівників. У цей же час підприємства Групи Метінвест продовжують стабільно працювати без скорочень та затримок зарплат. Тому до нас часто звертаються люди, які бажають знайти роботу.

Наразі у нас є вакансії для кваліфікованих спеціалістів на посади електромонтера, електрогазозварника, слюсаря-ремонтника. Також у нас є вакансії для людей, які не мають досвіду роботи в металургії. Це професії з можливістю перенавчання та стажування: верстатники, формувальники, стропальники. Наразі найбільш дефіцитна професія — верстатник широкого профілю, — розповіла виконуюча обов’язки регіонального менеджера Центру кар’єри Метінвест Аліна Карамушко.

знайти

Для тих, хто хоче влаштуватися на роботу, у Центрі кар’єри створені максимально комфортні та безпечні умови. Аби не приходити до менеджерів особисто, отримати інформацію, передати документи та навіть пройти співбесіду можна онлайн. Завдяки переходу в онлайн-формат на запорізькі підприємства Групи Метінвест можуть влаштуватися жителі області і інших куточків України.

— На дефіцитні професії, наприклад, верстатника, ми готові приймати кандидатів не тільки із Запоріжжя, а із інших міст. Окрім широкого соціального пакета, ми готові забезпечити працівника проживанням в гуртожитку. Ми йдемо на зустріч до всіх кандидатів, адже розуміємо, наскільки їм необхідна робота, а підприємствам — робочі руки, — зазначила Аліна Карамушко.

Найцікавіша робота за 20 років

Як успішно працевлаштуватись за пару днів, знає токар механічного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Коровін. 20 років він працював у Донецькій області на Єнакієвському металургійному заводі. Причиною звільнення з роботу та переїзду з рідного місця стало захоплення заводу владою так званої ДНР.

— Я працюю токарем більше 20 років. За цей час я досяг найвищого, шостого розряду. Свою роботу я дуже люблю, бо саме на металургійному підприємстві я знайшов своє покликання. В цій професії я завжди вчуся чомусь новому, а всі виробничі завдання я виконую на всі 100%. Ще дуже подобається те, що мій труд високо цінується.

Після переїзду до Запоріжжя влаштуватися на ливарно-механічний завод мені порадив мій старий знайомий. Тоді в механічному цеху якраз була відкрита вакансія токаря шостого розряду. Я вирішив влаштуватися на підприємство, адже чув про нього багато схвальних відгуків. І я про це рішення ні разу не пошкодував. З перших же днів мені тут дуже сподобалося, адже на підприємстві гарні умови праці, достойна зарплата, дружній колектив та цікава робота. У порівнянні з Єнакієвським металургійним заводом, Запорізький ливарно-механічний завод мені подобається більше. Тут значно цікавіші роботи та більші об’єми замовлень. Якщо в Єнакієво ми займалися ремонтами всередині підприємства, то тут виконуємо великі замовлення і виготовляємо продукцію на експорт. Це набагато цікавіше та престижніше, — розповів Ігор Коровін.

знайти

Токар зізнається, що планує і далі працювати на ливарно-механічному заводі, адже тут він знайшов стабільність і впевненість у завтрашньому дні. На підприємство чоловік порадив влаштуватися і своїй дружині.

— Зважаючи на всі переваги, я запропонував влаштуватися на Запорізький ливарно-механічний завод і своїй дружині. Спочатку вона працювала зі мною у механічному цеху, а потім перейшла у планово-розподільче бюро на посаду інженера. Своєю роботою ми задоволені, тому ні я, ні дружина не хочемо звільнятися чи переїжджати, — зазначив Ігор Коровін.

знайти

Довідково

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії для працевлаштування.

Читайте також: Як запорізьких абітурієнтів мотивують вступати на робочі спеціальності

Фото автора

Сообщение Де можуть знайти роботу запоріжці без досвіду роботи та випускники училищ — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/de-mozhut-znayti-robotu-zaporizhtsi-bez-dosvidu-roboti-ta-vipuskniki-uchilishh-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top