Депутат Запорізької облради почав прислужувати російським окупантам

У тимчасово захопленому російськими військами Дніпрорудному Запорізької області окупанти призначили псевдоголову міської адміністрації. Ним став досі діючий депутат облради Микола Пастушенко.

Нагадаємо, раніше у Запорізькій обласній раді зі складу членів депутатської групи «За Україну» виключено депутата облради Миколу Пастушенка.

За інформацією пресслужби облради, це рішення прийнято під час засідання депутатської групи.

Голова обласної ради Олена Жук пояснила, що виключення депутата — наслідок його підтримки діяльності російської армії.

«Сприяти вбивствам людей, котрі тебе обрали — це ганебний та недостойний вчинок для депутата, що був обраний народом», — заявила Олена Жук.

.Нагадаємо, група «За Україну» в облраді утворилась наприкінці березня цього року після повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. Точніше — перетворилась з фракції «Опозиційний блок», деякі члени якої ніколи не приховували своїх проросійських поглядів. Наприклад, одіозна істота — Євген Балицький.

61-річний Микола Пастушенко працював головою профкому Запорізького залізорудного комбінату, що у Дніпрорудному. Був обраний депутатом Запорізької облрада від Опозиційного блоку» й у 2015 році.

Нагадаємо, на Запоріжжі рашисти залучають до своїх лав не тількі депутатів з колишньої «Партії регионів», а й фріків. Так, псєвдомер Бердянська Сауленко призначив своїм заступником громадянина України Самойленка Микиту Івановича.

За інформацією ЗОВА, до «призначення» Самойленко працював двірником в КП «БердянськЕкоТранс». Себе позиціонує як творчу особистість, стверджує, що бачить візерунки уві сні та розмовляє з каміннями.

Він обійняв посаду заступника так званого мера щодо питань архітектури. Наразі відомо, що Самойленко за вказівкою Сауленка займається підготовкою пам’ятних місць міста до святкування дня перемоги 9 травня – прикрашає клумби та красить бордюри.

У Мелітополі колишня методистка дитячого садка №38 Лариса Артемова пішла на службу до окупантів. За зрадництво вона отримала посаду директора у зазначеному закладі та зобов’язує працювати всіх працівників.

Зрадник Шевчик (сам себе мером Енергодару називає) дедалі більше нагадує давнього і буйного пацієнта психлікарні. Помічник окупантів твердить, що російський президент путін особисто йому доручив забезпечення всіх пенсіонерів та нужденних жителів Енергодару продуктами та грошима!

Крім того, російські окупанти призначили на посаду директора школи №2 Енергодару електрика, тому що він є … прихильником срср. А місцевий тренер з боксу перейшов на бік окупантів. Він запросив на заняття місцевих дітей та привів російських брехунів пропагандистів для стовщення відео про «щасливе життя» на окупованих територіях України.

Источник: https://forpost.media/vijna/deputat-zaporizkoi-oblrady-pochav-prysluzhuvaty-rosiyskym-okupantam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top