Державний реєстратор «відписав» фірмі велике приміщення у центрі міста

Державний реєстратор «відписав» фірмі велике приміщення у центрі містаДержавний реєстратор «відписав» фірмі велике приміщення у центрі міста

Державному реєстратору комунального підприємства повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що призвело до вибуття з державної власності приміщення.

Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

Правоохоронці виявили, що реєстратор обласного КП при проведенні реєстраційних дій щодо об’єкта нерухомого майна, зловживаючи службовим становищем, спричинив тяжкі наслідки державним інтересам.

Хоча одне з приватних товариств не мало жодних правовстановлюючих документів на об’єкт нерухомості, державний реєстратор обласного комунального підприємства всупереч вимог закону, безпідставно зареєструвала право власності на нежитлове приміщення салону краси. Приміщення площею понад 380 «квадратів» знаходиться по проспекту Соборному в Олександрівському районі Запоріжжя.

Приміщення вартістю понад 1,5 млн. грн. перебуває у державній власності та раніше надавалось в оренду приватному підприємству. Наслідок протиправних дій реєстратора вказане приміщення фактично вибуло з державної власності.

Слідчий Олександрівського райвідділку поліції повідомив державному реєстратору про підозру у вчиненні злочину.

Прокуратурад пред’явила до суду позов в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області та Головного управління статистики у Запорізькій області про визнання незаконним та скасування рішення реєстратора про державну реєстрацію прав на вказане приміщення.

Судовий розгляд триває.

Читайте також: На похорон «пологівського маніяка» не приїхав ніхто з його родичів

Источник: https://www.061.ua/news/2210565/derzavnij-reestrator-vidpisav-firmi-velike-primisenna-u-centri-mista

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top