Діти запорізьких металургів отримають подарунки напередодні першого вересня

Як комбінат «Запоріжсталь» піклується про дітей своїх співробітників

На комбінаті «Запоріжсталь» велику увагу приділяють турботі про дітей співробітників. Про в ефірі програми «День. Тема» на Телеканалі TV5 розповів начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест Олег Шпиковський.

День тема

— Щорічний колективний договір – головний соціальний документ підприємства – визнавали кращим у регіоні. І це не випадково. Для нас важливо зберігати соціальний пакет наших співробітників на стабільно високому рівні. Одна з важливих позицій — відпочинок співробітників та їх сімей, дітей.

Традиційно комбінат забезпечує організацію літнього оздоровчого відпочинку. Наші діти відпочивали, як із батьками у сімейних закладах відпочинку, так і в дитячих таборах. Близько 900 дітлахів оздоровилися та набралися сил за ці літні канікули, — розповідає Олег Шпиковський. – Оскільки, напружена ситуація з поширенням коронавірусу зберігалася впродовж літа, ми надали людям можливість обирати: хочуть вони оздоровити дітей у літніх таборах по корпоративній програмі або отримати компенсацію та самостійно організувати оздоровлення малечі. Більшість обирала організований відпочинок дітей за колективним договором, однак були й батьки, які обирали відшкодування і організовували оздоровлення самостійно.

Як розповів Олег Шпиковський, вперше цього року була розширена опція дитячого оздоровлення. Окрім звичного відпочинку на Великому Лузі у таборі «Супутник», діти кращих працівників мали можливість оздоровитися у приватних таборах підвищеного комфорту на Арабатській стрілці.

— Для дітей було створено комплексну програму відпочинку зі спортивними змаганнями, культурною програмою, майстер-класами та іншими активностями. Комбінат взяв на себе відшкодування до 80% вартості путівок незалежно від того, оздоровлювалися діти у «Супутнику», чи в іншому таборі за корпоративною програмою Групи Метінвест, — зазначив Олег Шпиковський.

Компанія Метінвест та запорізькі підприємства допомагають батькам співробітників у підготовці дітей до школи а також влаштовують для дітей свято напередодні Першого дзвоника.

— 30 серпня на площі Маяковського о 17:00 пройде дитяче свято, де діти зможуть поїсти морозива, пограти, взяти участь в конкурсах. Також дітям співробітників запорізьких підприємств Метінвесту будемо вручати шкільні набори — рюкзаки і повний комплект канцтоварів. В цьому році за парти сядуть 6167 дітей співробітників підприємств. Інвестиції в цей напрямок склали 3,4 млн грн.

Ми фокусуємося і на навчальних закладах. У цьому році 28 шкіл отримають у подарунок інтерактивні дошки для того, щоб навчання було на більш високому рівні, — розповів Олег Шпиковський.

Олег Шпиковський

Підтримку в новому навчальному році отримають і запорізькі студенти в рамках стипендіальної програми Метінвесту.

— Раніше у нас стипендіальна програма діяла лише для вищих навчальних закладів. Тепер ми вже працюємо і з середніми спеціальними навчальними закладами. За вузам це ЗНУ та Запорізька політехніка, по сузам — машинобудівне училище і запорізький професійний ліцей залізничного транспорту. Діти додатково до тієї стипендії, яку їм платить держава 500 грн, ще до 1200 грн отримають стипендії від Метінвесту.

Щоб отримати стипендію, потрібно добре вчитися, гідно проходити практику на підприємствах Метінвесту, брати участь у корпоративних проєктах. Ми цих студентів помітимо і зробимо все, щоб вони працювали потім у нас на підприємствах, — розповів Олег Шпиковський.

На мапі українських вишів зовсім скоро з’явиться новий – перший недержавний гірничо-металургійний виш Метінвест Політехніка. Він має стати взірцем освіти європейського рівня та розвитку нового формату вищої освіти у нашій країні, розповів Олег Шпиковський. Перші студенти у виші з’являться у 2022 році.

— Метінвест Політехніка – це революційний вищий навчальний заклад зі штаб-квартирою у Маріуполі, який створено компанією. 12-поверховий корпус вміщуватиме у собі 15 лабораторій, конференц-залу на 400 чоловік, лекційні аудиторії, сучасну технічну бібліотеку, аудиторії для вивчення комп’ютерних наук. Поряд з новим корпусом, який збудують зі сталі Метінвесту, буде збудовано і комфортабельний гуртожиток, облаштовано інфраструктуру навколо.

Технології розвиваються кожен день і ми розуміємо, що та матеріальна база, яка є зараз у вишів державних, не зовсім відповідає потребам підприємств. Тому це логічний стратегічний крок, який виправдає себе, — зазначив Олег Шпиковський.

Нагадуємо, що комбінат «Запоріжсталь» реалізує багато освітніх проєктів для студентів та молоді. Наприклад, всі бажаючі можуть взяти участь у крутому студентському конкурсі кейс-чемпіонату «M.Student Champ» від компанії Метінвест. Крім подарунків переможці отримують безцінний досвід та можливість працевлаштуватися на провідне металургійне підприємство Запоріжжя.

Нагадаємо, що у цьому році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. І розвиток компанії напряму залежить від її креативних, амбіційних та молодих працівників.

Читайте також: Учасник талант-шоу із Запоріжжя свій перший концерт дав у «Голлівуді»

Сообщение Діти запорізьких металургів отримають подарунки напередодні першого вересня появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/diti-zaporizkih-metalurgiv-otrimayut-podarunki-naperedodni-pershogo-veresnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top