Дівчинка-каучук: як юна запоріжанка стала рекордсменкою світу з еквілібристики

Богдана Ткаченко у свої 11 не може згадати всі трюки, які з легкістю виконує. Але почалося все з раннього дитинства. Коли Богданці виповнилося 2 роки, мама помітила у доньки надзвичайну гнучкість та активність. Далі — пошуки місця для занять привели Марину з Богданкоюдо центру дитячої та юнацької творчості. Відтоді циркова студія “Едельвейс” стала для чотирирічної дівчинки другою домівкою.

Відправною точкою та стимулом для подальшої наполегливої праці з тих пір і стали нагороди та перемоги. Їх у Богдани вже незліченна кількість. Подяки, грамоти, медалі та кубки. Понад усе дівчинка хвалиться десятьма здобутими Гран-прі — найвищою оцінкою майстерності.

Зараз юна Богданка лише починає свій шлях. Маємо надію, що вже за декілька років ми розповідатимемо про її успіхи на світових манежах, під куполом Цирку дю Солей.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/divchinka-kauchuk-jak-juna-zaporizhanka-stala-chempionkoju-svitu-z-ekvilibristiki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=divchinka-kauchuk-jak-juna-zaporizhanka-stala-chempionkoju-svitu-z-ekvilibristiki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top