Для працівниць запорізького підприємства відкрили оновлені побутові приміщення — фото

На Запорізькому ливарно-механічному заводі оновили об’єкти робочого побуту

У 2021 році Запорізький ливарно-механічний завод продовжив реалізацію програми «Робочий побут». Санітарно-побутові приміщення і адміністративні будівлі підприємства приводять у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві.

Одним із наймасштабніших об’єктів «Робочого побуту» став капітальний ремонт санітарно-побутового комплексу механічного цеху. Там знаходяться жіночі роздягальні, душова кімната та туалет. Роботи вже завершили, приміщення готують до прийому робітників.

приміщення

приміщення

— Для нас в пріоритеті — створення комфортних умов для наших співробітників і на їхніх робочих місцях, і в побутових приміщеннях. Ми переймаємо досвід інших підприємств Метінвесту та приводимо приміщення у відповідність до кращих корпоративних практик. Під час ремонту побутового приміщення механічного цеху ми використовували найякісніші матеріали. Але найголовніше — дослухалися до побажань наших співробітників, адже саме вони будуть щоденно користуватися цими приміщеннями. Люди мають почуватися тут комфортно, — зазначив директор з виробництва Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Долгозвяго.

приміщення

У рамках капітального ремонту в побутовому приміщенні оновили всі електричні, та водогінні комунікації, систему опалення. Також тут встановили систему розумного кондиціонування, яка буде працювати автоматично.

приміщення

Крім цього, роздягальні обладнали новими шафами та дзеркалами, а душові — новою сантехнікою. Для комфорту жінок біля кожного дзеркала встановили фени, а в роздягальні — велику сушарку одягу та рушників.

приміщення

приміщення

Дотримуються в роздягальні і санітарних норм. Кожен тут може помити руки або обробити їх антисептиком.

приміщення

Користуватися оновленими побутовими приміщеннями будуть 108 жінок — працівниці механічного цеху, механослужби, енергослужби та відділу технічного контролю. Деякі з них вже встигли їх оцінити.

— Мені все дуже подобається, сподіваюся, що і інші дівчата будуть задоволені. Особливо мені сподобалися нові шафки в роздягальнях. Вони стали набагато більші та просторіші. Ще дуже зручно, що біля кожного дзеркала є фени. Після робочого дня в нашому новому побутовому приміщенні можна з комфортом переодягтися, прийняти душ та причепуритися перед походом додому, — поділилася враженнями бригадир на ділянках основного виробництва, голова цехового комітету механічного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Тетяна Соловцова.

приміщення

У рамках реалізації програми «Робочий побут» на Запорізькому ливарно-механічному заводі до кінця року планують закінчити ремонт у двох санвузлах ділянки РЕН механічного цеху, чоловічої душової та роздягальні ділянки ОМ механічного цеху і двох кабінетів. Загальні інвестиції програми на 2021 рік склали 9,5 млн гривень.

Читайте також: На запорізькому підприємстві використовують унікальний діагностичний прилад

Фото автора

Сообщение Для працівниць запорізького підприємства відкрили оновлені побутові приміщення — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/dlya-pratsivnits-zaporizkogo-pidpriyemstva-vidkrili-onovleni-pobutovi-primishhennya-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top