Для запоріжців встановлено новий порядок визначення обсягів спожитої у будівлі теплової енергії

Для запоріжців змінюється порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг теплової енергії на опалення житлових та нежитлових приміщень.

Про це повідомляє концерн «Міські теплові мережі».

Новими договорами, якi вступили в дiю 1 листопада 2021 року, змінено підхід до розподілу обсягів спожитих у будівлі послуг, а саме передбачено застосування методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг (методика № 315).

Ця методика визначає можливість нараховувати плату усім споживачам будинку (як житловим, так і не житловим) за однаковими умовами розподілу, а саме — пропорційно опалювальної площі.

Споживачі, приміщення яких обладнане індивідуальним опаленням чи індивідуальним вузлом обліку тепла, будуть зобов’язані сплачувати за місця загального користування по загальнобудинковому лічильнику та дотримуватись мінімальної частки споживання теплової енергії в опалювальному приміщенні.

Таким чином, починаючи з 1 листопада 2021 року, мешканці будинку отримають справедливе нарахування за спожиті послуги завдяки укладанню нових договорів та застосування методики.

Читайте також: У районах Запорізької області розпочато новий опалювальний сезон

Источник: https://forpost.media/novosti/dlia-zaporizhtsiv-vstanovleno-novyy-poriadok-vyznachennia-obsiahiv-spozhytoi-u-budivli-teplovoi-enerhii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top