До курортного селища Запорізької області евакуаційні автобуси повернулись з гуманітаркою

Кирилівка і навколишні села отримали із Запоріжжі довгоочікувану допомогу

Днями вдалось евакуювати кілька десятків мешканців Кирилівської громади. На зворотньому шляху автобуси біли завантажені гуманітаркою.

— До Кирилівки та селищ громади повернулися евакуаційні автобуси, які у Запоріжжі вдалося завантажити гуманітарною допомогою. У район привезли крупи, консерви, борошно, засоби гігієни, дитяче харчування тощо. Частину гуманітарки вже доставлено до будинку літніх людей у село Давидівка та центральну району лікарню в Якимівці. А іншу частину допомоги будуть видавати соціально незахищеним категоріям населення, — зазначають у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Кирилівка гуманітарка

У Кирилівській селищній раді повідомили, що вже сьогодні гуманітарний вантаж, до якого увійшли макаронні вироби, консерви (тушонку), борошно, крупи, дитячі памперси та харчування, буде пропорційно розділено між старостинськими округами Кирилівської громади. З 6 травня її зможуть отримати мешканці Кирилівки у приміщенні центру надання адміністративних послуг, а інших сіл у старостатах з 9 до 13-ї години.

Наразі на території власне курортного містечка не знаходяться постійно російські військові, але вони час від часу навідуються «з перевірками». Під час однієї такої, як повідомляла «Індустріалка», перевіряли рибалок і затримали голову ОТГ Івана Малєєва. Наразі він повернувся до виконання своїх обов’язків. При цьому і курортне селище, і решта Мелітопольського району, а також Бердянського, Василівського та Пологівського районів (окрім Оріхова та Гуляйполе) перебувають в окупації.

Читайте також: Пізно вночі до Запоріжжя прибула ще одна велика гуманітарна колона

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение До курортного селища Запорізької області евакуаційні автобуси повернулись з гуманітаркою появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/do-kurortnogo-selishha-zaporizkoyi-oblasti-evakuatsiyni-avtobusi-povernulis-z-gumanitarkoyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top