До квартири міського голови Енергодара вдерлися російські військові — фото

До квартири мера Енергодара вдерлися російські військові

Озброєні окупанти вдерлися до квартири міського голови Енергодара Дмитра Орлова. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

виломали двері

«Сьогодні в мою квартиру вломилися сім озброєних окупантів та одна жінка. Скорше за всього кореспондентка пропагандистського каналу. Прийшли в «гості» знаючи що власників вже давно там немає.

Для того, щоб потрапити до мене додому, вони спочатку пошкодили вхідні двері в під’їзд, а потім двері самої квартири.

Що можна знайти в помешканні багатодітної родини з трьома дітьми? Не здивуюся якщо скоро вийде сюжет про те, що «Орлов зберігав в одній з дитячих кімнат джавелін або гранотомет», — написав Дмитро Орлов.

Квартиру, як видно на фото, після свого візиту окупанти опечатали.

виломали двері

Нагадаємо, що вчора, 23 травня, окупанти увірвались до помешкання співробітника енерго-ремонтного підрозділу Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його з автоматичної зброї.

З численними кульовими пораненнями пан Сергій ушпиталений до міської лікарні Енергодара. Сергій витримав 10-годинну операцію. Диво, яке зробили наші лікарі, залишає надію на одужання працівника Запорізької АЕС.

Нагадаємо, з початку березня Енергодар та найбільша в Європі Запорізька атомна електростанція перебуває під окупацією російських військ. Загарбники насаджують свою ідеологію, поширюють пропаганду, контролюють роботу ЗАЕС, створюють незаконні «органи влади» на чолі з колаборантами, здійснюють тиск на мешканців Енергодара, викрадають людей.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение До квартири міського голови Енергодара вдерлися російські військові — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/do-kvartiri-miskogo-golovi-energodara-vderlisya-rosiyski-viyskovi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top