До Запоріжжя прибули більше 111 тисяч переселенців — як місцеві мешканці можуть їх прихистити

Запоріжців закликають приймати до себе переселенців

З початку війни Запоріжжя прийняло більше 111 тис. переселенців з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, де йдуть бойові дії. Для прийому людей міська влада облаштовує тимчасові прихистки на базі дитячих садків, шкіл і гуртожитків. Але розмістити всіх людей у комфортних умовах є дуже складним завданням.

Через великий наплив переселенців міська влада Запоріжжя звертається до місцевих мешканців з проханням прихистити їх у себе вдома. Якщо ви маєте можливість надати кімнату, квартиру чи будинок людям, які тікають від війни, телефонуйте за номером 050-424-20-54 або пишіть на цей номер у Viber чи Telegram. При цьому обов’язково треба вказати:

район, де знаходиться квартира чи будинок;
кількість кімнат, які ви готові надати;
кількість людей, яких ви можете прихистити;
побажання (без тварин, тільки з дітьми й так далі);
ПІБ та номер телефону.

Дзвінки та заявки на прийом переселенців можна робити з 9:00 до 16:00. Про це повідомили на офіційній сторінці туристичного інформаційного центру Запоріжжя в Facebook.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, від чого в Запоріжжі рятуються жителі Гуляйполя.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение До Запоріжжя прибули більше 111 тисяч переселенців — як місцеві мешканці можуть їх прихистити появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/do-zaporizhzhya-pribuli-bilshe-111-tisyach-pereselentsiv-yak-mistsevi-meshkantsi-mozhut-yih-prihistiti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top