До Запоріжжя з концертом приїде скандальний російський виконавець Morgenshtern: деталі

Ще на початку року в соцмережах здійнявся галас навколо приїзду скандального російського виконавця Алішера Валєєва (відомого, як Morgenshtern). Репер планував тур Україною, втім не всі були задоволенні приїздом артиста, адже в Одесі він вже встиг втрапити до гучного скандалу. Нині стало відомо, що репер таки приїде до України в листопаді, а Запоріжжя стане фінальним містом в турі.

Про це повідомляється на сайті «Контрамарка».

Нагадаємо, що у квітні цього року Міністерство культури та інформаційної політики опублікувало новий список осіб, яким заборонено в’їзд на територію нашої країни. Це стало причиною для скасування концерту виконавця. Незадовго до цього репер записав звернення, в якому розповів, що боїться їхати до України. До списку потрапив і Алішер Валєєв. Навіть зараз артист значиться в переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Яким чином було сплановано тур артиста — запитання. Востаннє список було оновлено у липні поточного року.

Нині на концерт планується пускати лише осіб, які досягли  16-річного віку. Зазначимо, що попередній виступ в Одесі завершився скандалом через те, що виконавець вирішив вийти на сцену, попри оголошену жалобу через пожежу, а самі жалобні заходи назвав «показухою».

Читайте також: На Запоріжжі вандали пошкодили меморіал Небесної сотні та героїв АТО

Источник: https://forpost.media/novosti/do-zaporizhzhia-z-kontsertom-pryide-skandalnyy-rosiyskyy-vykonavets-morgenshtern-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top