Два місяці під землею: історія Наталії, яка врятувалась з “Азовсталі”

Жителька Маріуполя пані Наталія думала, що спускається в бункер на кілька днів, натомість вона з чоловіком провела там два місяці. Розповіла — взяла на себе обов’язок готувати та розподіляти продукти. Добре пам’ятає момент, коли окупанти прорвалися на територію Азовсталі.

Всього у бункері, де ховалася пані Наталія, жили 42 людини, з них 8 — діти. За 2 місяці всі вони стали для неї другою родиною.

Щоб відволікти малечу від жорстокої реальності жінка постійно вигадувала нові зайняття для дітей: вікторини, конкурси і навіть сеанси арт-терапії. Розповіла — малювали і дорослі, і діти: вже перші малюнки показали, що малеча відчувала себе вкрай пригнічено.

Ці малюнки пані Наталія привезла з собою до Запоріжжя — щоб звільнити для них місце, вона залишила в бункері свій планшет. Каже: діти малювали те, що бачили, і чого боялися.

Але з часом чорно-білі кольори відступили. Діти почали мріяти про солодощі та піцу, з кожним заняттям малюнки ставали яскравішими. Надія на порятунок з’явилася і у дорослих.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dva-misjaci-pid-zemleju-istorija-natalii-jaka-vrjatuvalas-z-azovstali/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dva-misjaci-pid-zemleju-istorija-natalii-jaka-vrjatuvalas-z-azovstali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top