Екологія онлайн: «Запоріжсталь» почала публікувати дані про викиди на своєму сайті

Слідкувати за роботою очисного обладнання великого підприємства онлайн – відтепер це реальність. Першим серед запорізьких промислових підприємств публікувати дані онлайн-моніторингу впливу на атмосферу почав комбінат «Запоріжсталь». Ознайомитись з ними можна на сайті підприємства. На модернізованих та нових очисних системах, як от аспірації агломашин чи доменних печей, встановлені спеціальні датчики контролю. Згодом ці показники публікують на сайті комбінату. Дані оновлюються раз на добу. Розібратися у позначеннях зможе кожен. Окрім інформації про ефективність роботи очисного обладнання чи його ремонт, на сайті можна побачити чинні нормативи викидів і порівняти їх із показниками комбінату «Запоріжсталь».

Впровадили такий онлайн-моніторинг на комбінаті у межах меморандуму, який підписали запорізькі промислові підприємства, облдежрадміністрація та міська рада.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ekologija-onlajn-zaporizhstal-pochala-publikuvati-dani-pro-vikidi-na-svoiemu-sajti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ekologija-onlajn-zaporizhstal-pochala-publikuvati-dani-pro-vikidi-na-svoiemu-sajti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top