«Енергоатом» передав гуманітарну допомогу Запорізькій АЕС та мешканцям окупованого міста

Енергодарці отримають харчі, необхідний одяг, засоби гігієни

НАЕК «Енергоатом» передав ще 8 тонн гуманітарної допомоги до тимчасово окупованого російськими військовими Енергодара та Запорізької атомної електростанції. Про це повідомляється в телеграм-каналі «Енергоатома».

Енергодарці отримають харчі, необхідний одяг, засоби гігієни

«НАЕК «Енергоатом» продовжує допомагати мешканцям окупованого Енергодару та Запорізькій АЕС. До Енергодару та ЗАЕС передано ще 8 тонн гуманітарної допомоги. Енергодарці отримають продукти харчування, необхідний одяг, засоби гігієни тощо», — йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що Запоріжжя отримало від ЮНІСЕФ допомогу для дітей-переселенців. Частину вантажу відразу доправили дітям, які проживають у модульному містечку.

Нагадаємо, що Кабмін розширив програму грошових виплат українцям, які постраждали від війни. Грошові виплати тепер отримуватимуть не лише переселенці.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Енергодарці отримають харчі, необхідний одяг, засоби гігієни

Сообщение «Енергоатом» передав гуманітарну допомогу Запорізькій АЕС та мешканцям окупованого міста появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/energoatom-peredav-gumanitarnu-dopomogu-zaporizkiy-aes-ta-meshkantsyam-okupovanogo-mista

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top