Енергодарців, які підтримали акцію окупантів, звільнили з роботи

Ще троє українських учасників святкування Дня перемоги, влаштованого окупантами в Енергодарі, звільнені з ЗАЕС

Трьох учасників влаштованих окупантами акцій, що відбулися в Енергодарі 9 травня, працівників Запорізької АЕС та ВП «Атоменергомаш», звільнено з роботи. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі НАЕК «Енергоатом».

А саме звільнені начальник сектору з правового забезпечення ВП «Атоменергомаш» Марія Столярова, начальник однієї з дільниць цеху господарського обслуговування Запорізької АЕС Валентина Корощенко та  інспектор з табельного обліку обліково-аналітичної групи цього ж цеху Олена Барабанова.

-Ще раз наголошуємо, що «Енергоатом» з повагою вшановує пам’ять усіх героїв – переможців у Другій світовій війні, але вважає неприпустимою участь українців у спільних заходах з окупантами, які кожного дня вбивають українців на нашій – українській – землі, захоплюють та знищують українські міста, — заявили у «Енергоатомі». — Пам’ятаймо, що Енергодар та ЗАЕС – це Україна!

Раніше «Індустріалка» вже повідомляла про трьох інших працівників ЗАЕС, яких звільнили через те, що вони взяли участь в акції «Безсмертний полк», яку влаштували окупанти в Енергодарі.

Нагадаємо, що з понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Аби зібрати людей, російські військові вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали паспорти чи інші особисті документи. Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант і за сумісництвом представник Московського центру ВАО АЕС Віктор Ливинський.

Як писала «Індустріалка», російські військові продовжують контролювати Енергодар, а також  Запорізьку АЕС. Попри це, всі  енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України.

«Індустріалка» також повідомляла, що російські військові окопалися впритул до Запорізької АЕС. По всьому периметру станції військові вирили окопи, розмістили мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження. Крім цього, росіяни приховали результати свого ж обстрілу. Вони прикрили пошкоджені ділянки обстріляного навчально-тренувального центру ЗАЕС.

Читайте також: В Енергодарі росіяни готуються до «референдуму».

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Енергодарців, які підтримали акцію окупантів, звільнили з роботи появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/energodartsiv-yaki-pidtrimali-aktsiyu-okupantiv-zvilnili-z-roboti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top