Фейк про ботоферму – це політичне замовлення, яке розхитує єдність в умовах російської агресії – заява “Європейської Солідарності”

«Європейська Солідарність» категорично спростовує брудні чутки про нібито причетність партії та її лідера до проросійської ботоферми, про викриття якої повідомила СБУ.

Про це йдеться у заяві політичної партії.

Партія вітає зусилля спецслужби, направлені на реальний захист країни в інформаційному просторі, але засуджує будь-які спроби використовувати це питання для поновлення внутрішньополітичних конфліктів в умовах зовнішньої агресії, відсіч якій потребує суспільної єдності для перемоги над спільними ворогом.

І хоча в прес-релізі СБУ не має згадки, про яку саме політичну силу йдеться, синхронне посилання низки ЗМІ на одне й теж саме анонімне джерело, не залишає сумнівів, що прив’язка «Європейської Солідарності» до ботоферми є політичним замовленням з боку влади. Надто добре воно читається поміж рядків. Схоже, у боротьбі з путіним у них залишається чимало вільного часу, щоби організовувати кампанії проти Порошенка?

«Європейська Солідарність» – частина великого народного руху, який піднявся на захист країни. Вона гідно проявила себе на фронті і в тилу, у волонтерстві і благодійності. А Порошенко витрачає гроші не на п’ять тисяч сім-карт і мільйони фальшивих акаунтів, а на 11 бронетранспортерів, які цими днями перетинають кордон України. А ще – на 350 квадрокоптерів, які вже роздають у війська; сучасний комплекс дронів-розвідників «Посейдон»; сотні вантажівок та автомобілів-пікапів; багато іншого – від бронежилетів до бойових броньованих машин.

Чорний піар з боку влади – глибока образа десятків тисяч партійців, які беруть участь в обороні України.

«Європейська Солідарність» не потребує ботоферм, бо має величезну кількість реальних прихильників зі своїми цінностями та поглядами.

У них є право навіть в умовах воєнного стану ставити питання до влади. Але партії вистачить сил і витримки, щоби не піддатися на провокації, не зірватися у вир згубного протистояння доти, доки всі разом ми не переможемо путіна.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/feyk-pro-botofermu-tse-politychne-zamovlennia-iake-rozkhytuie-iednist-v-umovakh-rosiyskoi-ahresii-zaiava-yevropeyskoi-solidarnosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top