Фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій міськраді обрала нового керівника

Сьогодні на засіданні депутатської фракції «Європейська Солідарність» Запорізької міської ради було розглянуто заяву Олександра Константинова про складання повноважень голови фракції.

«Моє рішення обумовлене значним посадовим навантаженням. Я – заступник міського голови. Така відповідальна робота не залишає часу і можливостей для ефективного керівництва партійним осередком. Упевнений, що колеги-партійці з розумінням поставились до такого рішення. Пріоритетними для мене є питання розвитку міста, однак, я продовжу брати участь у роботі депутатської фракції.

Заяву Олександра Константинова про складання повноважень фракція підтримала. Водночас на голосування було поставлене питання про обрання іншого голови фракції.

Депутати одноголосно підтримали на цю посаду кандидатуру Миколи Бєлого:

«Ротація в організаційній структурі фракції – об’єктивний крок. Кожен з нас розуміє і розділяє прагнення колег ефективно виконувати свою роботу. Професійність – передусім. Ми здійснюємо внутрішню трансформацію, щоб якомога краще працювати командою».

Микола Бєлий – новообраний голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді. На місцевих виборах 2020 року був вдруге обраний депутатом міської ради, отримавши найбільшу довіру громадян — Микола Іванович набрав найбільше голосів запоріжців серед всіх інших кандидатів в депутати від всіх інших партій.

Входить до складу постійної депутатської комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

Микола Бєлий – відомий в Запоріжжі підприємець. Засновник ТОВ «Віконда» та Клініки Святого Миколая.

Источник: https://forpost.media/novosti/fraktsiia-yevropeyska-solidarnist-v-zaporizkiy-miskradi-obrala-novoho-kerivnyka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top