Генеральний директор великої запорізької компанії поділився своїми секретами успіху

Генеральний директор великої будівельної компанії «АЛД інжиніринг та будівництво» Олексій Лебедєв поспілкувався зі школярами у рамках проєкту «Моя кар’єра в Україні»

Шостий рік поспіль в Україні реалізується проєкт “Моя кар’єра в Україні”. Його мета — показати школярам можливості для самореалізації в нашій країні та надихнути їх на свідомий вибір професії.

Організатором проєкту є центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub та Перший Український Міжнародний Банк. Участь у ньому беруть учні 9-10 класів, бо саме в цей період навчання діти роздумують про подальше життя та вибір професії. Такі проєкти мають надихнути їх на подальше навчання та розвіяти страхи і фейкові стереотипи про різні професії.

У цьому році мотиваційні листи для участі у проєкті «Моя кар’єра в Україні» подали 1 тис. 400 дітей. Серед них обрали 300 найкращих, які змогли зустрітися з експертами в онлайн-форматі. Під час живого спілкування експерти розповіли їм цікаві факти, переваги та виклики своєї професії, лайфхаки побудови успішної кар’єри та історію свого становлення.

За будівництвом — розвиток країни

Школярі вже зустрілися з експертами у сфері медицини, послуг та медіа. Остання кар’єрна зустріч була присвячена промисловості та виробництву. На ній були присутні експерти металургійної, будівельної, сільськогосподарської та харчової галузей.

В якості експерта будівельної галузі на захід запросили генерального директора великої запорізької будівельної компанії «АЛД інжиніринг та будівництво» Олексія Лебедєва. 20 років свого життя він присвятив промисловому будівництву. Саме компанія «АЛД інжиніринг та будівництво» реалізувала в Запоріжжі такий масштабний проєкт, як будівництво потужної кисневої станції у Запорізькій обласній інфекційній лікарні. Є у компанії і досвід з втіленням екопроєктів, як, наприклад, оснащення сучасними газоочисними системами хвостові частини агломашин на комбінаті «Запоріжсталь» та інші.

Під час онлайн-заходу виявилося, що школярі проявляють інтерес до будівництва, але серйозно не задумуються над вступом до профільних навчальних закладів. На це впливає недостатня популяризація сфери будівництва серед молоді та поширені стереотипи про те, що ця професія неперспективна та неприбуткова. Всі сумніви школярів розвіяв генеральний директор «АЛД інжиніринг та будівництво» Олексій Лебедєв, розповівши про широкий спектр переваг цієї спеціальності.

— Найголовніша перевага — це розвиток країни у всіх напрямках. Без будівництва не було б ні промисловості, ні інфраструктури, ні навіть сільського господарства. Питання екологічності підприємств — це теж будівництво. Адже очисні споруди металурги не встановлять. Їх мають виготовити та змонтувати лише будівельники.

Ще однією перевагою сфери будівництва є можливість реалізації в різних сферах життя. Якщо ви захоплюєтеся металургією, то можете піти в промислове будівництво, якщо дорогами чи аеропортами — в інфраструктурне, якщо технікою — в машинобудування. Тобто, в цій професій кожен може обрати для себе будь-який напрямок, а при можливості навіть змінити його.

Особисто я обрав професію будівельника через те, що кожного дня переді мною стоять нові задачі та виклики. Тут ніколи не буває рутини. Навіть якщо ми будуємо схожі за інженерною частиною об’єкти, вони все одно відрізняються своїм розташуванням, обмеженнями тощо. Це я і ціную у своїй професії. Мені подобається отримувати нові виклики і успішно їх виконувати, — розповів Олексій Лебедєв.

директор

Професія будівельника може приваблювати і високою зарплатою. Адже сьогодні на ринку праці спостерігається дефіцит спеціалістів. Через це роботодавці пропонують працівникам дуже вигідні умови праці та високу зарплату.

— На сьогодні близько 87% об’єктів інфраструктури країни знаходиться в незадовільному стані, і це може призвести до серйозних проблем. Щоб їх оновлювати, нашій країні необхідні спеціалісти у будівельній галузі. Але їх, на жаль, сьогодні не вистачає, спостерігається великий дефіцит. Людей, які знають і можуть реалізувати вдалі проєкти, дуже мало. Тому у вас є всі шанси стати висококласними спеціалістами з великими перспективами, — звернувся до школярів генеральний директор «АЛД інжиніринг та будівництво» Олексій Лебедєв.

Зазначимо, що згідно світової статистики, одне робоче місце в галузі будівництва дозволяє створити від чотирьох до семи робочих місць у суміжних галузях.

Школярі бояться складного навчання та важкої роботи

Багато школярів під час зустрічі зізналися, що бояться йти у будівництво, бо вважають цю галузь застарілою. В очах дітей вона виглядає, як важка фізична робота, в якій немає автоматизованих процесів та інновацій. Щоб довести протилежне, Олексій Лебедєв навів школярам приклад будівництва доменної печі №3 на комбінаті «Запоріжсталь», де були використані сучасні технології.

— Коли 5 років тому ми почали реалізовувати проєкт будівництва доменної печі №3, то зіткнулися з максимально короткими термінами і дуже великим обсягом робіт. Звичайно, вручну це виконати було нереально. Тоді нам на допомогу якраз і прийшли сучасні технології. До будівництва ми залучали електронні програми, 3D-моделювання та навіть задатки штучного інтелекту, який знаходив помилки у кресленнях та аналізував наш проєкт. Це дозволило нам виявити недоліки ще перед початком будівництва, оперативно виправити їх та вчасно здати об’єкт в експлуатацію, — розповів Олексій Лебедєв.

Ще однією проблемою на шляху до працевлаштування діти вважають довге та складне навчання. Адже будівництво — надзвичайно відповідальна робота.

— Я хочу зазначити, що довго та важко навчатися треба на будь-якій спеціальності. Звичайно, якщо ви хочете стати висококласними спеціалістами. Ще зі шкільних років ви маєте зрозуміти, що без якісного навчання не можна досягти успіху. На мою думку, навчання не має закінчуватися після отримання диплому. В динамічному світі, який постійно змінюється, вчитися новому – важливо щодня, незалежно від професії або галузі, в якій працюєш, — зазначив Олексій Лебедєв.

директор

Успіх стоїть за сміливістю та чіткою метою

Спеціально для учасників проєкту «Моя кар’єра в Україні» генеральний директор «АЛД інжиніринг та будівництво» Олексій Лебедєв поділився своїми секретами успіху.

— Я вважаю, що досягти успіху в будівництві мені допомогло те, що я ніколи не боявся братися за ризикові об’єкти. В мене ніколи не було сумнівів, що я досягну мети. У всіх, навіть найскладніших, задачах ніколи не опускав руки. Завдяки цьому я отримав просто колосальний досвід. Тепер я можу з упевненістю сказати, що майже всі масштабні проєкти, які реалізовувалися на металургійних підприємствах Запоріжжя за останні 5 років, пройшли за моєї участі. Не менш важливою є і любов до своєї роботи. Яку б ви професію не обрали, ви маєте її любити. Так ви зможете віддавати всі свої сили та вміння на успішну реалізацію себе, як крутого професіонала. І найголовніше — зараз вам треба мати мрію. А щоб вона збулася, ви маєте поставити собі конкретну мету. Ніколи не міняйте свою мрію на вигоду і не лінуйтеся. Тоді все, що ви задумали, втілиться у реальність, — поділився Олексій Лебедєв.

Зазначимо, за 5 років проєкт «Моя кар’єра в Україні» охопив понад 4 тис. школярів. Більш ніж 400 найактивніших учасників зустрілись з десятками успішних людей, науковців, топ-менеджерів органів державної влади та провідних компаній: ПУМБ, 1+1 медіа, IT-інтегратор, UNIT City, Київстар, Arzinger, Arterium, Film.ua, Projector, видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га», НАН України, UNICEF, Фонд ООН у галузі народонаселення, Національна поліція, Національна поліція України, МОН, Мінмолодьспорт та багато інших.

Читайте також: Запорізькі студенти ознайомилися з кар’єрними маршрутами в металургії — фото

Сообщение Генеральний директор великої запорізької компанії поділився своїми секретами успіху появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/generalniy-direktor-velikoyi-zaporizkoyi-kompaniyi-podilivsya-svoyimi-sekretami-uspihu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top