Глава облсовета рассказал, с чего начиналась промышленная слава Запорожкого края

Глава облсовета рассказал, с чего начиналась промышленная слава Запорожкого края – ИндустриалкаГлава Запорожского облсовета рассказал о вкладе «Запорожстали» в развитие региона

С «Запорожстали» начиналась слава Запорожского края как промышленного региона. А сейчас комбинат прославляет Украину во многих странах мира.

Об этом заявил председатель Запорожского областного совета Григорий Самардак во время празднования 85-летия ПАО «Запорожсталь», которое проходит во Дворце спорта «Юность».

«Сьогодні дійсно велике свято, ми згадуємо, як 85 років тому з запуску першої доменної печі розпочиналася велика слава Запорізького краю, як краю промислового. Сьогодні згадуємо ветеранів, які своєю працею закладали фундамент міцного підприємства, яке своєю продукцією прославляє Україну в багатьох країнах світу”, — сказал глава облсовета.

Он отметил что «Запорожсталь» «наповнює бюджет, за рахунок якого ми можемо вирішувати багато соціальних питань і проблем в нашому регіоні”.

“Сьогодні на підприємстві працює більше 13 тисяч робітників, це дуже важливо. Сьогодні ми повинні говорити не тільки про історію, але й дивитися у майбутнє. Підприємство працює, працює стало, виконує фінансові показники і з надією дивиться в майбутнє. Головне — це виконати роботи з реконструкції підприємства, зайняти в наш жорсткий час конкуренції достойне місце на промисловій карті світу”, — заявил Григорий Самардак.

Читайте также: На «Запорожстали» показали юбилейную плавку чугуна — фото

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/glava-oblsoveta-rasskazal-s-chego-nachinalas-promyishlennaya-slava-zaporozhkogo-kraya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top