Гуманітарний референдум: за що підписалися люди, які в Токмаку отримували «допомогу» від рашистів?

Окупанти намагаються будь-якими методами встановити свою владу на захоплених територіях Запорізького краю. Сьогодні в окупованому Токмаку людей заставляли ставити підписи на пустих папірцях — за що вони розписалися?

Сьогодні, 30 березня, рашисти в Токмаку роздавали гуманітарну допомогу. Військові, яким самім немає що їсти, роздавали продуктові набори населенню. Про це попередньо було оголошено на захоплених окупантами сайтах: офіційному сайті міськради Токмака та на місцевому сайті новин «Суботній Токмак«. Гуманітарку роздавали о 12:00 в двох точках міста.

Як стало відомо журналістам сайту «Форпост» із власних джерел, під час роздачі гуманітарки відбувався дивний перепис тих, хто її отримав. Так, людина мала вписати свої паспортні дані у розкреслену графу з права на порожньому листку. У багатьох це викликало підозри, що в порожні графи з лівого боку може бути вписана якась додаткова інформація. Наприклад, таким чином рашисти спробують підтвердити згоду людей за референдум по приєднанню Токмака до якоїсь квазі-республіки, чи приєднання до росії.

Ми попереджаємо, що будь-які подібні дії є протизаконними і суперечать Конституції України та нормам Міжнародного права. Роздача гуманітарної допомоги не потребує підписів та вказування паспортних даних. Не ведіться на провокації!

Звертаємося до мешканців тимчасово окупованих територій: ваш голос та право жити у вільній демократичній державі безціні, і не варто обмінювати свої права та свободи на продуктові набори!

Читайте також: Мародерство по-російськи: дружина окупанта робить заказ на ноутбук, кросівки та костюм

Источник: https://forpost.media/vijna/humanitarnyy-referendum-za-shcho-pidpysalysia-liudy-iaki-v-tokmaku-otrymuvaly-dopomohu-vid-rashystiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top