Художники та музиканти зібрали гроші на мікрохвильову піч для запорізького шпиталю

На гроші, зібрані під час акції «Арт-підтримка» й передані джазовою співачкою, придбали мікрохвильовку для Запорізького військового шпиталю

Кожну п’ятницю у Виставковому залі Національної спілки фотохудожників України відбувається благодійний мистецький захід «Арт-підтримка». У програмі  — різноманітні виступи професійних музикантів, майстер-класи з живопису та виставка-продаж робіт запорізьких художників і фотохудожників на підтримку Запорізького військового шпиталю. Мета акції — емоційно-психологічна підтримка людей у складний період та допомога шпиталю. На гроші від продажу картин, фото та сувенірів купають необхідні для шпиталю речі. Нове придбання — мікрохвильова піч.

Арт-підтримка

-Тримаємо незвичайну мікрохвильовку для нового корпусу Запорізького військового госпіталю. В чому незвичайність? На неї збирали гроші творчі люди Запоріжжя, — повідомила волонтер госпіталю, голова громадської організації “Запорозькі берегині” Олена Шевчук, яка підказує, що потрібно придбати. — Завдячуючи майстер-класам, що проводили художники, музикантам, які співали на «Арт-підтримці», вдалось зібрати 2300 гривень. А 500 гривень передала співачка Саша Михайленко, яка 8 липня у free space “Old Rabbit” разом з музикантом Володимиром Гітіном провели джазовий вечір. (Вони виступали й на «Арт-підтримці», — Ред.). Спеціально для цього вечора її друзі розробили яскраві листівочки. Кошти від їх продажу склали 500 гривень. Ми склали ці дві суми і купили мікрохвильовку. І тепер в госпіталі є ось така буденна, але дуже творча річ. Дякуємо Олені Сауриній (організатор акції, художниця, голова Запорізького міського об’єднання художників «Колорит»)  і всій її команді за чудову творчу акцію.

Арт-підтримка

Раніше на гроші «Арт-підтримки» закупили для Запорізького військового шпиталю 100 пар шкарпеток та 48 пар капців. Потім – ще 64 пар капців. Наступною покупкою стали 14 кг кави. Потім був електрокотел — його придбали вскладчину з іншими  ініціаторами.

Акція «Арт-підтримка» продовжується. Купуйте твори мистецтв, отримуйте від них насолоду та підтримуйте шпиталь.

Читайте також: У Литві робот намалює мурал з зображенням запорізької волонтерки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото зі сторінки у «Фейсбук» Олени Шевчук

Арт-підтримка
Арт-підтримка
Арт-підтримка
Арт-підтримка

Сообщение Художники та музиканти зібрали гроші на мікрохвильову піч для запорізького шпиталю появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/hudozhniki-ta-muzikanti-zibrali-groshi-na-mikrohvilovu-pich-dlya-zaporizkogo-shpitalyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top