Із Маріуполя в бік Бердянська рухається ворожа техніка маркована літерою «Z»

Колону ворожої техніки помітили на виїзді з Мангуша в бік Бердянська

Сьогодні, 3 серпня, в Маріуполі зафіксували рух ворожої техніки з позначкою “Z” на проспекті Будівельників. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

-В 12.10 рух інженерних та вантажних автомобілів, схожих візуально на автівки РЕБ з з вантажівками з живою силою в російській формі зафіксовано по проспекту Будівельників з позначкою “Z” в бік виїзду на с. Мангуш, — йдеться у повідомленні. — Далі колону помічено на виїзді з Мангуша в бік Бердянська. Продовжуємо відстежувати ситуацію.

ворожа техніка

Жителям окупованих територій нагадують, що повідомити про колаборантів, зрадників, переміщення ворога, зберігання техніки та БК, керівництво окупантів або долучитись до спротиву можна за допомогою боту-спротив @MMR_SendMe_bot.

Нагадаємо, два дні тому в Маріуполі зафіксували рух військової техніки і живої сили окупанта. Техніку, марковану літерою «V», помітили на пр. Нікопольському. Вона рухалася в бік виїзду на Запоріжжя.

«Індустріалка» повідомляла, що росіяни перекидають техніку до Запорізької області в очікуванні контрнаступу ЗСУ.

Передислокація російських військ до Запорізької області також свідчить про те, що українські контрнаступи не обмежуються Херсонською областю і, ймовірно, відбуватимуться по всій південній осі. Про це повідомили в Інституті вивчення війни.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Із Маріуполя в бік Бердянська рухається ворожа техніка маркована літерою «Z» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/iz-mariupolya-v-bik-berdyanska-ruhayetsya-vorozha-tehnika-markovana-literoyu-z

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top