Із спеціалізованих закладів Запорізької області було евакуйовано понад 700 дітей

Більшу частину дітей, які перебували у спеціалізованих закладах, евакуювали закордон

Під час воєнного стану в Україні багато дітей було евакуйовано з небезпечних регіонів. Частину дітей вивезли за кордон. Про те, як соціальні служби піклуються про дітей, розповіла Антоніна Матвєєва, начальник Служби у справах дітей Запорізької ОВА.

Із спеціалізованих закладів Запорізької області було евакуйовано 770 дітей, 590 з них було вивезено за кордон. Ще 180 дітей залишились на території України.

Соціальні служби підтримують зв’язки з Польщею, Італією та Нідерландами, щоб діти які проживають за кордоном, отримували належну освіту. Всі свідоцтва про закінчення школи для дітей, які мали його отримати – замовлено. Діти 9 та 11 класів не втратять можливість подальшого навчання чи вступу до вищих навчальних закладів.

«Індустріалка» повідомляла, куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни.

Нагадаємо, за 48 днів до нашого міста прибули 114 631 людина з окупованих територій та населених пунктів, де ведуться бойові дії. Серед них 31 645 дітей.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Джерело: Телеграм-канал Запорізької ОВА

Сообщение Із спеціалізованих закладів Запорізької області було евакуйовано понад 700 дітей появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/iz-spetsializovanih-zakladiv-zaporizkoyi-oblasti-bulo-evakuyovano-ponad-700-ditey

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top