Керівника запорізького військового шпиталю хочуть прибрати з посади

У Запоріжжі набирає обертів скандал довкола запорізького військового шпиталю: хочуть убрати керівника, працівники проти і збирають підписи під петицією.

Стало відомо, що працівники Запорізького військового госпіталю занепокоєні отриманою інформацією щодо можливого звільнення від займаної посади керівника Віктора Писанка. Наголошуючи, що причини звільнення ніхто не пояснює.

«Ми вважаємо що керівником Запорізького військового госпіталя має залишитися Віктор Писанко, який кардинально змінив на краще життя нашого госпіталя. Запорізький військовий госпіталь є прифронтовим, тому ми просимо не чіпати керівника нашого госпіталя в цей складний для нашої країни час і дати можливість нормально працювати та надавати допомогу пораненим Героям захисникам України», — кажуть робітники установи.

Колектив шпиталю підтримують військові, волонтери та запоріжці, які знають керівника шпиталю, привозили допомогу чи підтримували у ремонті тощо. Всі впевнено кажуть, що Віктор — найкращий з керівників за багато років.

Источник: https://forpost.media/vijna/kerivnyka-zaporizkoho-viyskovoho-shpytaliu-khochut-prybraty-z-posady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top