Керівникам Запорізької АЕС заборонили виїжджати з Енергодара

Виїжджати з міста не дозволяють навіть у службових справах

3 травня у Запоріжжі відбулося засідання Ради головних інженерів ДП «НАЕК «Енергоатом». Однак, засідання відбулося без головного інженера Запорізької АЕС Юрія Чернійчука. Росіяни затримали його на виїзді з Енергодара.

З блокпоста окупанти відвезли головного інженера ЗАЕС на допит до працівників ФСБ. Підсумком зустрічі з ФСБ стала заборона виїзду з Енергодара Юрію Чернійчуку та іншим керівникам атомної станції. Виїжджати керівництву ЗАЕС заборонили і в особистих, і у службових справах. Про це повідомляє прес-служба «Енергоатома».

— Фахівців найбільшої в Європі атомної електростанції росіяни фактично тримають у заручниках. І це ще більше ускладнює роботу ЗАЕС та додає ризиків. Бо знову і знову окупанти, не тільки не розуміючи, з яким об’єктом вони мають справу, а й не замислюючись тверезо над жодною своєю дією, наражають людство на небезпеку нової ядерної катастрофи. І, нагадаємо, з огляду на масштаби та потужність станції, ця небезпека може дорівнювати щонайменше шести Чорнобилям. Причому ключове слово тут – «щонайменше», — пишуть в «Енергоатомі».

Нагадаємо, що минулого тижня окупанти увірвалися на територію автогосподарства ЗАЕС і силоміць забрали два автокрани-підйомники, а також автомобіль «Toyota Land Cruiser». Викрадений транспорт вони використовують для поклейки білбордів у місті.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що окупанти викрали голову Новобогданівської громади Мелітопольського району. В полоні він знаходиться вже п’ятий день.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Керівникам Запорізької АЕС заборонили виїжджати з Енергодара появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/kerivnikam-zaporizkoyi-aes-zaboronili-viyizhdzhati-z-energodara

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top