Керуючі компанії в Запоріжжі працюють вже рік

Керуючі компанії в Запоріжжі працюють вже рік

З листопада 2017 за обслуговування житлового фонду Запоріжжя взялися керуючі компанії. Вони опікуються 70% будинків, мешканці яких на той момент не створили ОСББ. Минув рік, а тому можна підбити певні підсумки їхньої роботи. Кількість звернень цього року до нашої редакції показала, що далеко не всі будинки Запоріжжя відчули обіцяне покращення.

У нашому місті близько трьох з половиною тисяч будинків, котрі обслуговують керуючі компанії. Та гарні відносини між ними складаються далеко не в кожному випадку. Тому якщо ви не задоволені роботою комунальників, один із виходів — змінити компанію.

Питання зміни компанії мешканці мають ініціювати на загальних зборах і вносити це до порядку денного. В той же час мешканці повинні обрати керуючу компанію, з якою укладуть новий договір, та повідомити про своє рішення міськвиконком.

Та якщо з керуючими компаніями у вас не склалося, оптимальний вихід — створити ОСББ. Зараз у Запоріжжі близько 30% житлового фонду — це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Усі питання в них вирішуються разом із сусідами.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/keruyuchi-kompaniyi-v-zaporizhzhi-pratsyuyut-vzhe-rik/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top