Коли українська армія зможе піти у контрнаступ та чому ми не зупинимося у виснаженні сил противника – експертна думка

Військовий експерт Олег Жданов прогнозує, що на те, щоб розвинути контрнаступ, у нас піде не менше місяця.

Техніку треба не тільки доставити до України, але тут на місці нам ще потрібно її опанувати. Вивчити її, навчитися нею воювати. А це може зайняти не менше 1 місяця, – прогнозує експерт.

Але разом з тим, як зазначає експерт, ворогу також потрібен час. Зокрема – на перегрупування своїх сил: на відновлення резервів живої сили, на поставку озброєння, провіанту та іншого. Але ці дії ворога не завадять нам виснажувати противника на своїй землі.

Ми залишаємо за собою право нанесення вогневого ураження противника без зупинки. Навіть поки в них буде оперативна пауза, під час якої вони намагатимуться поповнювати свої резерви та проводити перегрупування військ, це не зупиняє нас від атак по ворогу, – переконаний Олег Жданов.Источник: https://tv5.zp.ua/news/koli-ukrainska-armija-zmozhe-piti-u-kontrnastup-ta-chomu-mi-ne-zupinimosja-u-visnazhenni-sil-protivnika-ekspertna-dumka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=koli-ukrainska-armija-zmozhe-piti-u-kontrnastup-ta-chomu-mi-ne-zupinimosja-u-visnazhenni-sil-protivnika-ekspertna-dumka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top