Коло Єдності на Хортиці стало популярною фотозоною для запоріжців та гостей міста

Після кожних вихідних у соцмережах з’являються сотні фото біля знакових об’єктів, що були оновлені під час національного проєкту відродження острову Хортиця. Відвідувачі острову у захваті від нових туристичних атракцій.

Особливо приваблює арт-об’єкт Коло Єдності. Адже він виконаний з незвичного кортену. Більш того, кожен заходить своє тлумачення об’єкту, про що користувачі соцмереж пишуть у своїх постах..

Одна з користувачок Інстаграм зробила світлину всередині арт-об’єкту та написала «Час впустити себе до сонця». Ще одна користувачка соцмереж пише: «Місце сили. Наш острів Хортиця. Відновили сили та підзарядилися енергетикою природи». Користувачка svetik_fechikina пише: «Вот и мы добрались до новой запорожской локации «Коло єдності» на острове Хортица. Людей вокруг море, все хотят увидеть это чудо».

Відомий запорізький гід Оксана Смірнова написала в пості про свої враження від арт-об’єкту: «Гостям міста подобається наш Пагорб Єдності, з якого відкривається шикарний краєвид на моє рідне місто Запоріжжя. А ще тут є Коло Єдності — майже як портал між різними епохами та культурами, що перебували на острові Хортиця впродовж віків. А ви вже встигли побувати на цій новій локації?»

“Родзинкою” оглядового майданчика на оновленому пагорбі Єдності біля музею історії запорозького козацтва на Хортиці став артоб’єкт «Коло Єдності». 7-метрове металеве кільце символізує Сонце, єдність, об’єднання минулого й майбутнього та має ще багато смислових значень.

Основа Кола зроблена зі сталі Метінвесту. Компанія з самого початку долучилась до створення концепції змін на Хортиці та її реалізації. А обшито Коло 2-міліметровим шаром шведської кортенової сталі. Саме кортенове покриття й зробив «Єврометалл». Хоча поки що зовні воно нагадує іржу, але не забруднює руки. А згодом набуде благородного шоколадного відтінку з оксамитовою фактурою.

Єдиним ансамблем з Колом Єдності буде й фасад музею історії запорозького козацтва, реконструкція якого зараз триває. Навісний металевий фасад музею також оздоблюють кортеном.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhci-obljubuvali-novi-fotozoni-na-hortici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhci-obljubuvali-novi-fotozoni-na-hortici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top